AKTUALNOŚCI

Program Festiwalu literackiego „Na pograniczu kultur” towarzyszącego 8. Międzynarodowym Targom Książki w Białymstoku

W dniach  12-14 kwietnia 2019 r. odbędą się 8. Międzynarodowe Targi Książki w Białymstoku organizowane przez Fundację Sąsiedzi we współpracy z Operą i Filharmonią Podlaską oraz Białostockim Teatrem Lalek.

W dniu 12 kwietnia 2019 r. w ramach festiwalu literackiego "Na pograniczu kultur", w siedzibach Opery i Filharmonii Podlaskiej ECS  i Białostockiego Teatru Lalek,  odbędą się spotkania autorskie ze znanymi pisarzami. Spotkania będą  dedykowane uczniom z naszego regionu.  Ponadto dzieci będą miały możliwość  uczestniczenia w terenowej  grze literackiej "Tu i tam z bohaterami książek Grzegorza Kasdepke", którą zorganizują nauczyciele bibliotekarze CEN w Białymstoku.

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku odpowiada za rejestrację uczestników. Formularze rejestracyjne zostaną uruchomione w dniu 2 kwietnia o godz. 13.00. na stronie www z programem festiwalu.  Za zgłoszenia uczniów na spotkania będą odpowiadali nauczyciele bibliotekarze szkolni (zapisy zbiorowe) i  rodzice dzieci (zapisy indywidualne).

Strona www z programem  festiwalu -  http://www.cen.bialystok.pl/bibservis/npk19   (Uwaga! Mogą jeszcze nastąpić zmiany  w programie).