AKTUALNOŚCI

Biblioteka Pedagogiczna CEN w Białymstoku przyłącza się akcji charytatywnej "Dzień Pluszowego Misia"

Zachęcamy wszystkich czytelników oraz osoby odwiedzające Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku do udziału w akcji charytatywnej z okazji  Dnia Pluszowego Misia, który będziemy obchodzić 25 listopada 2019. Święto jest bardzo sympatyczne i coraz powszechniej obchodzone na całym świecie.

Od sześciu lat w listopadzie Fundacja Mam Marzenie organizuje zbiórkę nowych pluszowych maskotek, gier, zabawek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów oddziałów onkologicznych.

Udział w akcji mogą wziąć wszyscy: osoby prywatne, szkoły, firmy, instytucje państwowe. Ważne, aby zbierane były jedynie  NOWE maskotki, które mogą trafić na oddziały onkologiczne. Oprócz maskotek można również przekazywać nowe gry planszowe, książki oraz materiały plastyczne, które będą przez kolejny rok wykorzystywane na zajęciach plastycznych.

Nasza placówka postanowiła w tym roku również przyłączyć się do tej szczytnej inicjatywy. Prosimy o dostarczenie wyżej wymienionych zabawek do Biblioteki Pedagogicznej w Białymstoku, ul. Złota 4, w godz. 9.00-19.00 do 21 listopada 2019.

ZRÓBMY CHORYM DZIECIOM PRZYJEMNOŚĆ !

Źródło: http://www.cen.bialystok.pl/biblioteka/aktualnosci?id/636/przynies-misia-do-biblioteki-akcja-dzien-pluszowego-misia