Aktualności

Wiosenne spotkania sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli bibliotekarzy szkolnych - harmonogram

Uwaga!  W związku z zamknięciem szkół, spotkania sieci nauczycieli bibliotekarzy na pewno nie odbędą się w terminach 23-25.03. O tym czy odbędą się kolejne spotkania, zadecydują dalsze wytyczne władz państwowych i organów prowadzących

Serdecznie zapraszamy nauczycieli bibliotekarzy na spotkania w szkołach.  W programie:

  1. Priorytet MEN na rok 2019/2020" Kształtowanie postaw patriotycznych - przegląd materiałów pomocniczych (zasoby Internetu, literatura)".
  2. Storytelling w bibliotece szkolnej. 
  3. Konkurs "Komiks inspirowany lekturą - z postaciami literackimi przez epoki"  - wskazówki dla nauczycieli.
  4. Aktualności - nowości wydawnicze, zmiany w prawie oświatowym i bibliotecznym, newsy bibliotekarskie. 
  5. Prezentacja pracy biblioteki szkolnej - gospodarza spotkania.

Rejestracja  - kliknij TUTAJ  

Harmonogram spotkań: 

Termin Miejsce spotkania Adresaci 

23.03 - poniedziałek,
godz. 10.00

Zespół Szkół Nr 4 im. Ziemi Podlaskiej
w Bielsku Podlaskim
Biesk Podlaski i powiat
24.03 - wtorek,
godz. 10.00


Szkoła Podstawowa im. Hugona Kołłątaja
w Uhowie

Łapy i gmina
25.03 - środa,
godz. 9.00
Szkoła Podstawowa nr 7 im. Hugona Kołłątaja w Białymstoku

Białystok i powiat (SP I grupa)

Szkoły podstawowe nr
2, 4, 7, 8, 11,15,26,29, 30,32,42,51,53 

27.03 -piątek,
godz. 10.00

Zespół Szkół Rolniczych im. W.Witosa
w Ostrożanach

Siemiatycze i powiat

30.03 - poniedziałek,
godz. 10.00 

Zespół Szkół Samorządowych
w Janowie
Sokółka i powiat
31.03 - wtorek,
godz. 10.00

Zespół Szkolno-Przedszkolny
w Narwi
Hajnówka i powiat
01.04 - środa,
godz. 11.00

Szkoła Podstawowa nr 16 im. T. Kościuszki
w Białymstoku, ul. Strażacka 25

Białystok i powiat (SP II grupa)

Szkoły podstawowe nr 12,16,21,24,37,38,43,44,45,47,48,49 

06.04 - poniedziałek,
godz. 10.30


Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 2
w Białymstoku, ul. Pułaskiego 25

Białystok i powiat (SP III grupa)

Szkoły podstawowe nr 1,3,5,6,9,10,14,19,20,22,28,31,33,34,40, 46,50,52 

07.04 - wtorek,
godz.11.00

ZSO Nr 3 III Liceum Ogólnokształcące
im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
w Białymstoku


Białystok i powiat  (szkoła średnia)
08.04 - środa,
godz. 10.00


SP 1 w Mońkach 

Mońki i powiat  

Rejestracja  - kliknij TUTAJ