Lista laureatów IX edycji wojewódzkiego konkursu na prezentację multimedialną
Biblioteka to dom przyszłości i przeszłości
I miejsce - Aleksander Twardowski Szkoła Podstawowa Nr 43 im. Simony Kossak w Białymstoku
II miejsce - Mateusz Czapko Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku
III miejsce – Jakub Dudko Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
Wyróżnienia:
Oliwia Dzieniszewska - Zespół Szkół w Szumowie
Julia Adamska – Zespół Szkół w Turośni Kościelnej
Bartosz Grodzki – Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Świętego Kazimierza Królewicza w Białymstoku
Lista laureatów IX edycji wojewódzkiego konkursu na wiersz lub fraszkę Biblioteka to jest dobre miejsce dla człowieka
Kategoria : kl I - III
I miejsce – Jakub Gasperski – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku
II miejsce – Błażej Kosk - Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku
III miejsce – Angelika Chodziutko - Szkoła Podstawowa nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
III miejsce – Michalina Niksa - Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku
Wyróżnienia:
Zuzanna Cierpioł - Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Białymstoku
Zuzanna Cierpioł - Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jana Pawła II w Białymstoku
Natalia Mazurkiewicz – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku
Piotr Czerkas – Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny im. Bł. B. Lament w Białymstoku
Kategoria : kl IV - VI
I miejsce - Paulina Zięciak – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku
II miejsce - Nikola Klimaszewska - Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
II miejsce – Miłosz Mancewicz – Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Choroszczy
III miejsce – Adam Sienkiewicz – Szkoła Podstawowa Nr 28 im. K. I. Gałczyńskiego w Białymstoku
Wyróżnienia:
Julia Kurek - Zespół Szkół w Szumowie
Zuzanna Szymańska – Zespół Szkół w Szumowie
Martyna Kałucka – Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 w Białymstoku
Maja Mancewicz – Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Synów Pułku w Białymstoku
Anna Bruszewska – Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Sokołach
Jan Trojanowicz – Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli w Michałowie
Filip Baluk – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Białymstoku
Julia Świstun - Zespół Szkół w Turośni Kościelnej
Kategoria : kl VII – VIII i III kl gimnazjum
I miejsce – Karolina Pogorzelska - Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli , Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie
I miejsce – Aleksandra Zakrzewska - Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli, Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie
II miejsce – Łukasz Anchim - Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli , Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie
III miejsce – Alan Klimaszewski - Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
III miejsce – Agata Geniusz - Szkoła Podstawowa Nr 32 im. mjr Henryka Dobrzańskiego ps. Hubal w Białymstok
Wyróżnienia:
Weronika Parejko kl. VIII - Szkoła Podstawowa nr 47 im. Jana Klemensa Branickiego w Białymstoku
Michał Burzyński - Szkoła Podstawowa Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku
Patryk Tarasiuk – Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Sybiraków w Białymstoku
Szymon Charkiewicz - Szkoła Podstawowa im. Władysława Syrokomli , Gimnazjum im. dr. Leszka Nosa w Michałowie
Wiktoria Pasiuk – Gimnazjum - Szkoła Podstawowa nr 24 z Oddziałami Dwujęzycznymi 2 Korpusu Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie w Białymstoku
Aleksandra Andrukiewicz – Szkoła Podstawowa nr 15 im. Marii Skłodowskiej – Curie w Białymstoku
Anna Rojkowska – Szkoła Podstawowa nr 2 im. Księdza Jana Twardowskiego w Białymstoku
Uroczyste rozdanie nagród odbędzie się w Szkole Podstawowej Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego na początku grudnia 2018r.. Dokładny termin podany zostanie na stronie http://www.sp21bialystok.pl/