Laureaci konkursu "Czy znasz twórczość ..." 2015

 SZKOŁY PODSTAWOWE

Konkurs „Czy znasz twórczość Łukasza Wierzbickiego?”

Konkurs czytelniczy

  1. Amanda Sienkiewicz, kl.5a
  2. Małgorzata Daraszkiewicz, kl. 5
  3. Konrad Bondarewicz, kl.4
  4. Krzysztof Skorupski, kl. 5
  5. Gabriela Stypułkowska, kl.5
  6. Izabela Stulgis, kl.6
  7. Marcin Jackowski, kl.6
  8. Jan Jakubowski, kl. 4
  9. Marcel Alefierowicz, kl. 5
  10. Weronika Bołtryk, kl. 6
  11. Dominika Dąbrowska, kl. 5
  12. Tymoteusz Dziejma, kl.5
  13. Joanna Zdrodowska, kl. 5
  14. Maya Li Jing Manos Allgor
  15. Wiktoria Kozłowska, kl.6
  16. Wojciech Burbula, kl. 6
  17. Szymon Klimiuk, kl. 4
  18. Dominika Rauba, kl. 5
  19. Klaudia Jamiołkowska, kl. 5
  20. Michał Chomicki

Konkurs plastyczny

  1. Ida Sękowska klasa III (pseudonim GIL)
  2. Patryk Łukiańczyk klasa III (pseudonim WRONA)
  3. Zuzanna Żuk klasa III (pseudonim ŻUCZEK)
  4. Daniel Rubik klasa II (pseudonim NIEDŹWIADEK)
  5. Zuzanna Baranowska klasa III (pseudonim ZUZI)
  6. Marta Brzosko klasa III (pseudonim MARKO3)
  7. Oliwia Kuźmicz klasa III (pseudonim PIES DINGO)
  8. Bartek Kopczewski klasa III (pseudonim PAPUGA)
  9. Piotr Macoszko klasa III (pseudonim PIOTRUCHA)
  10. Gabriela Joanna Roszkowska klasa III (pseudonim GABI-GABSON)
  11. Livia Piątek klasa III (pseudonim LYCZA)

SZKOŁY GIMNAZJALNE

Konkurs „Czy znasz twórczość Joanny Jagiełlo ?”

Konkurs czytelniczy

  1. Julia Karłuk kl. III e
  2. Patrycja Kalinowska, klasa 3
  3. Alicja Bartoszewicz kl.3
  4. Agata Tomaszuk, klasa 2
  5. Karolina Polkowska kl I a
  6. Karolina Milewska, klasa 2a
  7. Zofia Bocianowska, klasa 2a
  8. Marta Czajkowska kl. IIa
  9. Katarzyna Skowrońska, kl.3
  10. Julia Puczyńska kl I b
  11. Sara Dziemiańczyk, klasa 2a
  12. Paula Karłuk kl. II c
  13. Julia Kornelia Kikolska kl IIc
  14. Magdalena Samson
  15. Magdalena Bach –IIIb
  16. Maria Gołębiewska klasa 2

Konkurs plastyczny

  1. Monika Supronik
  2. Karolina Puchacz
  3. Faustyna Kierepka
  4. Julia Wasilewska – opiekun Ewa Walewska
  5. Paulina Roszkowska
  6. Magdalena Giegiel – opiekun Ewa Walecka
  7. Karolina Michałowska
  8. Paulina Nizik – opiekun Ewa Walecka
  9. Kinga Lewandowska

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

Konkurs „Czy znasz twórczość Ewy Białołęckiej ?”

Konkurs czytelniczy

  1. Aleksandra Kasperuk, kl. 1
  2. Agata Sikora
  3. Karol Kłopotowski, kl. 1
  4. Kuba Bergcholc, kl. 1
  5. Sebastian Polecki, kl.3
  6. Klaudia Szymborska, kl. 1
  7. Dominik Borowski, kl. 1
  8. Weronika Kowalczyk, kl.2
  9. Magdalena Jankowska, kl. 2

Konkurs  plastyczny

  1. Kuba Tomasz Bergcholc
  2. Urszula Poważa
  3. Karolina Niebrzydowska
  4. Aleksandra Kasperuk
  5. Justyna Czyżewska
  6. Karla Drewnowska
  7. Maciej Mieńko
  8. Kryspina Sosnowska,