Drukuj

Zasady organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej - zadania nauczycieli w pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Rodzaj/formaWarsztat
Obszar tematycznyWychowanie, profilaktyka, pomoc psychologiczno-pedagogiczna
Liczba godzin5 godz.
OrganizatorAnna Karpowicz
Forma płatnaNie
Opis

godz. 8.30. do 11.30

sala 215 II piętro

 

Z powodu na bardzo duże zainteresowanie szkoleniami organizowanymi w dn. 24, 25, 28 stycznia 2019 r. - na prośbę nauczycieli, został zaproponowany dodatkowy termin warsztatów dla osób wcześniej biorących udział w zajęciach, jak i nowo zainteresowanych tematyką udzielania i organizowania pomocy dla uczniów posiadającymi m.in. opinie i orzeczenia.

Spotkanie odbywa się w grupie do 20 osób.  Na zajęciach zostaną omówione m.in. najczęściej popełniane błędy w organizacji i planowaniu wsparcia uczniom w ramach pomocy psychologiczno - pedagogicznej. Uczestnicy będą mieli możliwość dzielenia się pomysłami, doświadczeniami z własnej pracy.  Warsztaty będą polegały m.in. na pozyskaniu szczegółowych odpowiedzi na stawiane pytania przez uczestników.

Szkolenie przeznaczone jest dla nauczycieli wszystkich poziomów nauczania oraz dla specjalistów.  Omówione zostaną konkretne działania za które odpowiedzialny jest dyrektor przedszkola czy szkoły, wychowawca, nauczyciel przedmiotu czy specjalista. 

Zajęcia będą miły charakter zaawansowany.

Zapraszam serdecznie!

Program

Dostępne terminy

2019-01-31
Termin2019-01-31
ProwadzącyAnna Karpowicz
Harmonogram
Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok
RejestracjaZapisz się   wolne miejsca: 1


Powrót