Drukuj

Zastosowanie metody projektu w przedszkolu - szkolenie członkow rady pedagogicznej w przedszkolu.

Rodzaj/formaInformacyjne szkolenie członków rady pedagogicznej
Obszar tematycznyEdukacja wczesnoszkolna/wychowanie przedszkolne
Liczba godzin3 godz.
OrganizatorMałgorzata Dunaj-Baczewska
Forma płatna100 zł
Opis

Szkolenie  przeznaczone jest dla członków rady pedagogicznej  przedszkoli.Celem warsztatów jest wyposażenie uczestników w wiedzę i podstawowe umiejętności dotyczące pracy metodą projektu  w przedszkolu,omówienie korzyści i trudności wynikających z pracy metodą projektu,przygotowanie do organizowania zajęć opartych na jak największej aktywności dzieci oraz współpracy z rodzicami-ćwiczenie dla nauczycieli.

Program

Szkolenie podzielono na dwa moduły :

-część teoretyczną  w której nauczyciele poznają  rys historyczny tej metody , zadania nauczycieli związane z pracą tą metodą w grupie przedszkolnej oraz założenia i etapy realizacji metody projektu

-oraz część praktyczną , w której nauczyciele tworzą siatkę pojęć do wybranego przez siebie tematu.


Dostępne terminy

Cały rok szkolny
TerminCały rok szkolny
godzina i data szkolenia do uzgodnienia (po zgloszeniu)
ProwadzącyMałgorzata Dunaj-Baczewska
Harmonogram

Program

Szkolenie członków rady pedagogicznej przedszkoli ma na celu wyposażenie uczestników w wiedzę  i podstawowe umiejętności dotyczące pracy metodą projektu z małym dzieckiem. Omówione zostaną również  korzyści i trudności wynikające z pracy metodą projektu z małym dzieckiem.W dalszej części spotkania  nauczyciele dowiedzą się jak wygląda przygotowanie do organizowania zajęć opartych na jak największej aktywności dzieci oraz współpracy z rodzicami - ćwiczenie dla nauczycieli.

Szkolenie odbędzie się w danej placówce po zgłoszeniu i ustaleniu terminu z konsultantem. Koszt - 100 zł. za godzinę dydaktyczną.

 

 

Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok
RejestracjaZapisz się


Powrót