Aktualności

Ogólnopolski Dzień Informacyjny 2022

#CEN 2021-12-08

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na IX edycję Ogólnopolskiego Dnia Informacyjnego, która odbędzie się 13 stycznia 2022 roku, o godzinie 10:00 w formule online.
Hasło tegorocznego spotkania brzmi: Europejskie programy edukacyjne.

Ogólnopolski Dzień Informacyjny to jedna z największych konferencji poświęconych europejskim programom edukacyjnym, organizowana od 2014 r. Wydarzenie skierowane jest do osób, które realizowały już unijne projekty edukacyjne oraz tych, które dopiero planują rozpocząć działania w ramach programów zarządzanych przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.
Spotkanie dedykowane jest m.in. dyrektorom i nauczycielom szkół i przedszkoli, pracownikom uczelni, osobom pracującym z młodzieżą oraz praktykom zajmującym się kształceniem dorosłych. Uczestnicy tego wydarzenia będą mogli m.in. wysłuchać wykładu w formie praktycznego przewodnika po programach zarządzanych przez Narodową Agencję oraz wziąć udział w konsultacjach tematycznych dotyczących: szkolnictwa wyższego, edukacji młodzieży i dorosłych, sportu, szkoleń zawodowych czy mobilności uczniów. Podczas wydarzenia będzie także możliwość rozmowy z ekspertami o szansach i korzyściach, jakie dają program Erasmus+ oraz inne inicjatywy edukacyjne. Na koniec przedstawimy Państwu laureatów tegorocznej edycji konkursu Selfie+.

Zapoznaj się z programem i zarejestruj na wydarzenie!
Program 
Rejestracja

Wydarzenie bezpłatne