Podlaskie Spotkania z Pisarzami 2012

Laureaci konkursu czytelniczego "Czy znasz twórczość...?

SZKOŁY PODSTAWOWE
Laureaci  konkursu „Czy znasz twórczość Beaty Ostrowickiej?”

I miejsce:

  • Adrianna Dziemiańczuk - 31 punktów
  • Zuzanna Biesiada - 31 punktów

II miejsce:

  • Patrycja Ejsmont - 30,5 punktów

III miejsce:

  • Aleksandra Kozłowska - 29,5 punktów
  • Julia Poźniak - 29,5 punktów

Wyróżnienia:

  • Monika Jurczenia - 29 punktów
  • Marek Nowik - 28 punktów
  • Anna Maria Gołębiewska - 27,5 punktów
  • Julia Bołtruczuk - 27,5 punktów
  • Karolina Kadłubowska - 26,5 punktów
  • Weronika Kaja Simonik - 26,5 punktów
  • Kamila Karpienko - 26,5 punktów

GIMNAZJA - Laureaci  konkursu „Czy znasz twórczość Małgorzaty Gutowskiej - Adamczyk?”

I miejsce:

  • Luiza Szotko - 27,5 punktów

II miejsce:

  • Katarzyna Rećko - 27 punktów

III miejsce:

  • Weronika Kozłowska - 26,5 punktów
  • Urszula Klepacka - 26,5 punktów
  • Agnieszka Tarasiuk - 26,5 punktów

Wyróżnienia:

  • Julia Litwiejko - 26 punktów
  • Urszula Baranowska - 25,5 punktów
  • Magdalena Koszczuk - 25,5 punktów
  • Agnieszka Wilczewska - 25,5 punktów 

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE - Laureaci  konkursu „Czy znasz twórczość Jacka Komudy?”

I miejsce:

  • Krzysztof Arcimowicz - 27,5 punktów

II miejsce:

  • Adam Sakowski - 26,5 punktów
  • Rafał Topczewski - 26,5 punktów

III miejsce:

  • Kacper Aleksander Guderski - 26 punktów
  • Franciszek Jakub Górski - 26 punktów

Wyróżnienia:

  • Agata Kropiewnicka - 25,5 punktów
  • Mateusz Decyk - 25 punktów
  • Eleni Bogumiła Kryńska - 24 punkty

Laureaci konkursu plastycznego "Czy znasz twórczość...?

KATEGORIA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Jury w składzie:

Przewodniczący: Izabela Suchocka - pracownik Galerii im. Sleńdzińskich w Białymstoku

Członkowie:

  • Anna Juszczuk – nauczyciel bibliotekarz Szkoły Podstawowej Nr 37 im. Kazimierza Górskiego w Białymstoku,
  • Elżbieta Janikowska - nauczyciel bibliotekarz Szkoły Podstawowej Nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku,
  • Magdalena Kraszewska – nauczyciel bibliotekarz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce

  • Konrad Kazberuk - Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Władysława Broniewskiego, Zespołu Szkół Nr 5 w Białymstoku
  • Aleksandra Zuchwalska - Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Tadeusza Kościuszki, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 1 w Białymstoku

II miejsce
Jessica Kumar - Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach

III miejsce

  • Gabriel Bogdanowicz - Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku
  • Julia Kardasz - Szkoła Podstawowa Nr 45 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Zespole Szkół Integracyjnych Nr 1 w Białymstoku

Wyróżnienia

  • Paulina Bonifatiuk - Szkoła Podstawowa im. Franciszka Karpińskiego w Zabłudowie
  • Diana Radziszewska - Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Papieża Jana Pawła II w Łapach
  • Karolina Żemierowska - Szkoła Podstawowa Nr 2 im. ks. Jana Twardowskiego w Białymstoku
  • Radosław Bruszewski - Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach
  • Julia Koronkiewicz - Szkoła Podstawowa w Pogorzałkach
  • Weronika Stankiewicz - Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku
  • Aleksandra Zdancewicz - Szkoła Podstawowa Nr 16 im. Tadeusza Kościuszki, Zespołu Szkolno - Przedszkolnego Nr 1 w Białymstoku
  • Kacper Dunaj - Szkoła Podstawowa Nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego, w Zespole Szkół Nr 1 w Białymstoku
  • Kinga Kondzior - Szkoła Podstawowa Nr 20 im. gen. Władysława Sikorskiego, w Zespole Szkół Nr 1 w Białymstoku
  • Jan Głębocki - Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Św. Kazimierza Królewicza, w Zespole Szkół Nr 3 w Białymstoku
  • Małgorzata Kalinowska - Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Białymstoku
  • Joanna Ołdziejewska - Szkoła Podstawowa im. Króla Zygmunta Augusta w Wasilkowie
  • Agnieszka Giegiel - Szkoła Podstawowa Nr 50 z Oddziałami Integracyjnymi im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Białymstoku
  • Oliwia Mironowicz - Szkoła Podstawowa Nr 19 im. Mieszka I w Białymstoku

KATEGORIA SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH

Jury w składzie:

Przewodniczący: Anna Maria Szewko - nauczyciel plastyki Publicznego Gimnazjum Nr 13 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białymstoku

Członkowie:

  • Maria Kiełczewska – nauczyciel bibliotekarz Publicznego Gimnazjum Nr 19 Sportowego w Zespole Szkół Nr 5 w Białymstoku,
  • Anna Mirończuk - nauczyciel bibliotekarz Publicznego Gimnazjum Nr 13 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białymstoku,
  • Agnieszka Zielenkiewicz - nauczyciel bibliotekarz Publicznego Gimnazjum Nr 13 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białymstoku,
  • Magdalena Kraszewska – nauczyciel bibliotekarz Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce
Agata Żukowska - Publiczne Gimnazjum Nr 30 w Zespole Szkół Nr 1 w Białymstoku

II miejsce
Karolina Piszczatowska - Gimnazjum w Zespole Szkół w Poświętnem

III miejsce
Diana Leoniuk - Gimnazjum Nr 2 w Zespole Szkół Nr 3 w Hajnówce

Wyróżnienie:
Karolina Bierć - Gimnazjum im. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Jaświłach 

KATEGORIA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH:

Jury w składzie:

Przewodniczący: Jan Gładyszewski - artysta plastyk, instruktor rzeźby w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku

Członkowie:

  • Teresa Pruciak – nauczyciel rysunku w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku,
  • Tamara Korniluk - nauczyciel bibliotekarz w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku,
  • Agnieszka Tarasiuk – nauczyciel bibliotekarz w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Białymstoku.
  • przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce
Luiza Bergcholc - Zespół Szkół w Siemiatyczach

II miejsce
Emilia Klimaszewska - IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida  w Białymstoku

Wyróżnienia:

  • Beata Lipiszko - IV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Białymstoku
  • Maciej Słomiński - Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku
  • Kamil Tarasiewicz -Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Białymstoku