Drukuj

Egzamin maturalny z matematyki - sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli matematyki

Rodzaj/formaSieć współpracy i samokształcenia
Obszar tematycznyEdukacja matematyczna
Liczba godzin15 godz.
OrganizatorHanna Mąka
Forma płatnaNie
Opis

Adresatami sieci współpracy są nauczyciele  matematyki szkół ponadpodstawowych, którzy chcą doskonalić swój warsztat pracy we współpracy z innymi  poprzez wzajemne uczenie się i dzielenie się doświadczeniami .

Spotkania miały by na celu przede wszystkim wspólne tworzenie  materiałów lub programów oraz wypracowywanie strategii skutecznego przygotowania uczniów do egzaminu maturalnego, zarówno w roku 2022, jaki i w kolejnych latach. 
Tematyka spotkań to m.in: zastosowanie TIK - aplikacji i programów wspierających przygotowanie uczniów do matury, sposoby na angażowanie uczniów i  budowanie ich odpowiedzialności za własne uczenie się, m.in. z wykorzystaniem informacji zwrotnej, samooceny, myślenia krytycznego oraz wzajemnego uczenia się.

Każdy uczestnik będzie posiadał indywidualne konto na platformie e-learningowej. Spotkania uczestników zaplanowano stacjonarnie lub zdalnie  z wykorzystaniem Microsoft Teams .  Szczegółowe terminy i forma  kolejnych (3-godz. spotkań) spotkań będą ustalone na pierwszym spotkaniu oraz na bieżąco będą podane w trakcie roku szkolnego.

 

Program

Dostępne terminy

Cały rok szkolny
TerminCały rok szkolny
ProwadzącyHanna Mąka
Harmonogram
Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok

szkolenie zdalne - platforma Microsoft TeamsRejestracjaZapisz się   wolne miejsca: 20


Powrót