Drukuj

Trener Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - stopień I

Rodzaj/formaKurs komercyjny
Obszar tematycznyEdukacja wczesnoszkolna/wychowanie przedszkolne
Liczba godzin18 godz.
OrganizatorRyszard Chodyniecki
Forma płatna1000 zł
Opis

Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku uprzejmie zaprasza nauczycieli oraz wszystkich zainteresowanych specjalistów  i pracowników oświaty na certyfikowany kurs Trenera w zakresie Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne  ( szkolenie dwustopniowe)

Program autorski prowadzony przez trenerów z upoważnienia International Sherborne Co-operation  (ISCO) w Wielkiej Brytanii.

Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne to system różnorodnych doświadczeń ruchowych nastawionych na stymulowanie rozwoju dziecka, szczególnie sfery emocjonalnej i społecznej. Metoda ta jest stosowana zarówno w pracy z dziećmi, jak i młodzieżą. Podstawowe założenia metody Ruchu Rozwijającego dotyczą rozwijania świadomości własnego ciała, otaczającej przestrzeni oraz relacji społecznych.

Szkolenie ma za zadanie przekazać wiedzę i praktyczne doświadczenia w zakresie posługiwania się RUCHEM jako narzędziem wspomagania rozwoju psychoruchowego dziecka o prawidłowym rozwoju, jak i zastosowania MRR w terapii zaburzeń rozwojowych.

Ukończenie szkolenia uprawnia do pracy metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Uwaga:

Uczestnicy szkolenia I stopnia (18 h) otrzymują zaświadczenie uprawniające do udziału w szkoleniu II stopnia (18 h ).  II stopień kończy się  uzyskaniem certyfikatu trenera który uprawnia do prowadzenia zajęć grupowych jako oficjalny Trener MRR Weroniki Sherborne.

Certyfikat potwierdzony świadectwem autoryzuje UK Bristol Sherborne Association oficjalnym logo.

CENA KAŻDEGO STOPNIA 1000 zł (proszę o wpłaty na konto 66 1500 1344 1213 4009 5654 0000  Santander Bank Polska SA z dopiskiem Trener w zakresie Metody Ruchu Rozwijającego; imię i nazwisko uczestnika)

Termin zajęć I-ego stopnia - 23-24 września 2023 r..

Drugi stopień zostanie ustalony po ukończeniu stopnia I-ego.

Grupa max 30 osób.

Zapisy poprzez platformę internetową, decyduje kolejność zapisu.

Program

Dostępne terminy

2023-09-23 — 2023-09-24
Termin2023-09-23 — 2023-09-24
ProwadzącyDariusz Okrzesik
Harmonogram
Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok
RejestracjaZapisz się   wolne miejsca: 22


Powrót