Drukuj

Warsztaty z Kartami Grabowskiego

Rodzaj/formaWarsztaty
Obszar tematycznyEdukacja matematyczna
Liczba godzin6 godz.
OrganizatorHanna Mąka
Forma płatna230 zł
Opis

Podczas warsztatów nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiedzą się, jak wykorzystać je na lekcjach i zajęciach dodatkowych. Podczas trwających 6 godzin lekcyjnych praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności.

Dzięki aktywnemu udziałowi we wszystkich prezentowanych grach i możliwości wcielenia się w role uczniów, już od następnego dnia po warsztatach nauczyciele mogą na swoich lekcjach stosować dowolny z produktów należących do serii Kart Grabowskiego: Tabliczka Mnożenia, Dodawanie i Odejmowanie, Działania na Ułamkach, Gry Logiczne oraz Bączek Matematyczny Grabowskiego.

Po warsztatach każdy ich uczestnik będzie potrafił w interesujący sposób przeprowadzić zajęcia z wykorzystaniem Kart Grabowskiego, podczas których uczniowie nie tylko będą rywalizowali, ale również uczyli się współpracy.

O tym, jak wyglądają warsztaty i co mówią o nich nauczyciele można zobaczyć na stronie:

https://kartygrabowskiego.pl/warsztaty/

Warsztaty prowadzi trenerka  firmy edukacyjnej, która prowadzi sprzedaż  "Kart Grabowskiego" oraz szkolenia dla nauczycieli w tym zakresie.

W ciągu 2 tygodni od warsztatów ich uczestnicy, szkoła i rodzice mogą kupić wszystkie produkty z serii Karty Grabowskiego z 20% rabatem.

Opłaty za kurs: kwotę w wysokości 230 zł proszę przelać na konto 66 1500 1344 1213 4009 5654 0000  Santander Bank Polska SA z dopiskiem  "Karty Grabowskiego - imię i nazwisko uczestnika" 

Program

Dostępne terminy

2024-05-11
Termin2024-05-11
Godzina10:00
ProwadzącyHanna Mąka
Harmonogram

!0:00 - rozpoczęcie  warsztatów

Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok
RejestracjaZapisz się   zapisy na listę rezerwową


Powrót