Drukuj

Język angielski dla nauczycieli. Doskonalenie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim z elementami metodyki wczesnego nauczania języka angielskiego

Rodzaj/formaKurs doskonalący
Obszar tematycznyEdukacja językowa
Liczba godzin45 godz.
OrganizatorMarta Cichosz
Forma płatnaNie
Opis

Celem kursu jest podniesienie kompetencji językowych nauczycieli (przygotowanie do egzaminu językowego na poziomie B2 oraz wprowadzenie metodyczne do wczesnego nauczania języka angielskiego)

Zapraszamy do udziału w innowacyjnym kursie "Rozwój Kompetencji Językowych dla Nauczycieli" organizowanym przez Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Ten intensywny program, składający się z 30 godzin warsztatów stacjonarnych oraz 15 godzin na platformie e-learningowej, został stworzony z myślą o podniesieniu poziomu kompetencji językowych nauczycieli przygotowujących ich do egzaminu potwierdzającego posiadanie kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy praktyczną naukę współczesnego języka angielskiego, wprowadzenie do nowoczesnych technologii w nauczaniu, inspirujące warsztaty storytellingu oraz wprowadzenie do metody CLIL ( zintegrowanego nauczania przedmiotowo-językowego). Dołącz do nas, aby zdobyć nie tylko cenne umiejętności, ale także certyfikat potwierdzający ukończenie kursu, który z pewnością wzbogaci Twoje kwalifikacje edukacyjne oraz przygotuje Cię do egzaminu językowego pozwalającego nauczycielom przedszkoli na nauczanie języka angielskiego w przedszkolach i szkołach podstawowych(klasy I-III) . 

 

 

 

 

 

 

Program

 

- praktyczna nauka współczesnego języka angielskiego (przygotowanie do egzaminu potwierdzających poziom kompetencji językowych w zakresie języka angielskiego na poziomie B2)

- podstawy metodyki nauczania języka angielskiego i nowe technologie w nauczaniu

- angielska literatura dziecięca i storytelling w edukacji

- zintegrowane nauczanie przedmiotowo-językowe (metoda CLIL)


Dostępne terminy

2024-02-09 — 2025-06-21
Termin2024-02-09 — 2025-06-21
ProwadzącyMarta Cichosz
Harmonogram
Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok
RejestracjaZapisz się   zapisy na listę rezerwową


Powrót