Aktualności

Krótka historia o polskich symbolach narodowych - lekcje biblioteczne

#Biblioteka 2018-10-12

W czas rocznic pochylamy się nad okresem minionym. Dla ludzi młodych najważniejsza jest przyszłość i to jest fakt oczywisty. Wszyscy wkoło pytają ich o plany, marzenia, kim chcieliby być. Doświadczenie przeszłych pokoleń w sposób bardzo konkretny pokazuje sztukę trudnych wyborów. Za nim więc młodzi ludzie zaczną podejmować ważne dla nich decyzje, my nauczyciele powinniśmy  wyposażyć  ich w to, co najważniejsze - nauczyć poczucia własnej wartości, a zarazem odpowiedzialności za swoje czyny. Nasz projekt wychowawczo-edukacyjny realizuje to założenie.

Zapraszamy do specjalnie przygotowanej sali, gdzie prowadzimy lekcję pt. Krótka historia o polskich symbolach narodowych. Na uczniów czekają zajęcia, podczas których mogą rozwijać różne umiejętności. Będą gry i zabawy, fragmenty filmu, quiz. Na koniec wielki finał - wszyscy zatańczymy poloneza.

Jeśli chcesz zrobić miłą niespodziankę swoim uczniom, przyjdź do biblioteki pedagogicznej! Oferujemy naukę w otoczeniu książek, niezwykłych przedmiotów, prowadzoną przez doświadczonych nauczycieli.

Lekcje odbywają się od poniedziałku do środy w godz. 9:00-15:00 od 17 października 2018 do 20 czerwca 2019.

Zajęcia przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych, klas 0-III.

Prosimy o zgłoszenia telefoniczne. Termin lekcji ustalamy indywidualnie z nauczycielem.

Tel. 85 732 98 67

Spotkania obywają się w Bibliotece Pedagogicznej CEN w Białymstoku, ul. Złota 4, s. 200

email : elzbieta.korzeniecka@cen.bialystok.edu.pl; jolanta.bakier@cen.bialystok.edu.pl