Nowości wydawnicze

Książka miesiąca


Wrażliwość daje siłę : poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych / Anita Moorjani ; [tłumaczenie: Kamila Knockenhauer]. - Wydanie I. - Białystok : Studio Astropsychologii, 2022.

"Wrażliwość daje siłę" Anity Moorjani to poradnik dla empatów i osób wysoko wrażliwych. Biorąc pod uwagę, że autorka ma na swoim koncie książkę zatytułowaną "Umrzeć, by stać się sobą. Podróż od choroby, przez otarcie się o śmierć, do prawdziwego uzdrowienia", którą okrzyknięto bestsellerem, warto zaufać jej wiedzy również w kwestii zagadnienia współodczuwania.

Anita Moorjani w książce "Wrażliwość daje siłę" pisze o tym, że empaci nie tylko wyczuwają emocje innych ludzi i są w stanie spojrzeć na świat z ich perspektywy, co jest niezwykle pożądane w relacjach międzyludzkich, ale także absorbują wszystkie te rozpoznane uczucia. To z kolei niestety do końca jest dobre dla nich samych. Dlaczego? Ponieważ zdolności te wywołują negatywne skutki. Osoby wysoko wrażliwe odczuwają uciążliwe i przytłaczające przeciążenie sensoryczne. Oprócz tego pojawia się również dezorientacja, niskie poczucie własnej wartości, a także brak samoakceptacji.

Poradnik "Wrażliwość daje siłę" jest pełen wskazówek, jak ten emocjonalny ciężar zamienić w potężne narzędzie do osiągania szczęścia. Znajduje się w nim zbiór pomocnych ćwiczeń oraz praktyk duchowych. To one pomogą osobom wysoko wrażliwym zrozumieć istotę tego cennego daru — daru empatii. Przyczynią się do uświadomienia i odkrycia mocnych stron swojej osobowości oraz zachęcą do polegania na własnej intuicji. A także nauczą jak akceptować i pielęgnować swoją unikalną wrażliwość, zamiast pozwalać jej się hamować i ranić.

Po przeczytaniu poradnika Anity Moorjani pt. “Wrażliwość daje siłę” empatia stanie się Twoją supermocą. Nareszcie pokochasz siebie, a rozwój duchowy stanie się bardzo ważnym aspektem Twego życia. Z tej ścieżki w kierunku szczęścia już nie zechcesz zejść!

źródło opisu i okładki:https://www.taniaksiazka.pl/wrazliwosc-daje-sile-anita-moorjani-p-1616783.html