Aktualności

Podlaska wieczorynka edukacyjna

#CEN #kronika 2021-01-20

Wydarzenie online Podlaska Wieczorynka Edukacyjna odbyło się 29 stycznia 2021 r. na platformie Zoom z równoległą transmisją na YouTube. Spotkanie rozpoczęło się o godz.18.00 i składało się z dwóch części - część wykładowa trwała od godz.18.00 do godz. 22.00, a dyskusja trwała od godz.22.00 do godz. 00.45! 

Z powodów technicznych (problem z uzyskaniem połączenia) nie wystąpiły: Ewa Radanowicz i Magdalena Zalewska, a pozostałe prezentacje przebiegły zgodnie z harmonogramem. 

Chęć udziału w wydarzeniu zgłosiło 342 osoby - nauczyciele, rodzice, pedagodzy, edukatorzy z całej Polski, w tym 148 osób z województwa podlaskiego. Na Zoomie było 100 osób, część oglądała transmisję na żywo na YouTube. Listę obecności wypełniło 119 osób, z czego 66 nauczycieli (55,5%) to nauczyciele z Podlasia. Ankietę ewaluacyjną do tej chwili wypełniły 34 osoby. Wyniki ankiety, a także komentarze, jakie otrzymujemy drogą mailową i za pomocą social mediów, wskazują na bardzo pozytywny oddźwięk. Oto jedne z wielu pozytywnych opinii dotycząca wystąpień:  

“Wszystkie były ciekawe, zróżnicowane, każdy z prelegentów przedstawił coś z czego można korzystać. Ciekawe materiały dotyczące kolorytu lokalnego i edukacji muzealno-teatralnej.”

 “Ciekawe były części związane z regionem, dzięki czemu poznałam trochę zaplecze na przyszłe wakacje :)”

“Dziękuję za wspaniałą imprezę i bardzo ciekawe wystąpienia. Czekam na następne! I od wschodu idą zmiany- w myśleniu, w nauczaniu i spojrzeniu na szkołę - ucznia i nauczyciela. Jestem za!”

 “Bardzo dziękuję! Super wysiłek i trud, a efekty rewelacja!”

“Bardzo dziękuję za możliwość uczestnictwa w Wieczorynce. Jestem pod wrażeniem prelegentów i frekwencji Jednocześnie bardzo dziękuje za wszystkie ciepłe słowa wypowiedziane pod adresem Galerii. Dzięki Nauczycielom-Pasjonatom świat staje się lepszy:)”

Wielu uczestników deklaruje obecność w kolejnych “wieczorynkach”. Planujemy zorganizowanie następnej konferencji 19 marca, tym razem głównym tematem będzie praca z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Materiały informacyjne po spotkaniu, a także link do transmisji na YouTube można znaleźć na Waklecie https://wke.lt/w/s/IUbj1D

 

Podlaskie Ambasadorki Wiosny Edukacji 
Podlaski Klub Kreatywnych Nauczycieli

Ewa Ziejewska, Katarzyna Polak, Justyna Bober, Edyta Ejsmont

KALENDARZ
< >
Styczeń 2022
2021 2022 2023
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
W tym dniu brak wydarzeń
ROZWIŃ
ZWIŃ

„Sukces szkoły naszym celem” - to myśl przewodnia każdego działania podejmowanego przez pracowników Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku.

Współczesna edukacja oparta na społeczeństwie wiedzy wymaga twórczych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie realizacji zadań statutowych placówki.

Wychodząc naprzeciw potrzebom środowiska oświatowego, proponujemy różnorodne działania edukacyjne, które umożliwiają doskonalenie kompetencji nauczycieli w sferze rozwoju osobistego i zawodowego.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ