Drukuj

Warsztaty z Kartami Grabowskiego dla nauczycieli

Rodzaj/formaWarsztaty
Obszar tematycznyEdukacja matematyczna
Liczba godzin6 godz.
OrganizatorRyszard Chodyniecki
Forma płatna230 zł
Opis

Podczas warsztatów nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiedzą się, jak wykorzystać je na lekcjach i zajęciach dodatkowych. Podczas trwających 6 godzin lekcyjnych praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności.

Dzięki aktywnemu udziałowi we wszystkich prezentowanych grach i możliwości wcielenia się w role uczniów, już od następnego dnia po warsztatach nauczyciele mogą na swoich lekcjach stosować dowolny z produktów należących do serii Kart Grabowskiego: Tabliczka Mnożenia, Dodawanie i Odejmowanie, Gry Logiczne oraz Bączek Matematyczny Grabowskiego.

Po warsztatach każdy ich uczestnik będzie potrafił w interesujący sposób przeprowadzić zajęcia z wykorzystaniem Kart Grabowskiego.

W ciągu 2 tygodni od warsztatów ich uczestnicy, szkoła i rodzice mogą kupić wszystkie produkty z serii Karty Grabowskiego z 25% rabatem.

Opłaty za kurs: kwotę w wysokości 230 zł proszę przelać na konto 66 1500 1344 1213 4009 5654 0000  Santander Bank Polska SA z dopiskiem  "Karty Grabowskiego - imię i nazwisko uczestnika" 

Program

Dostępne terminy

Drugi semestr
TerminDrugi semestr
ProwadzącyMaria Malinowska
Harmonogram

Termin szkolenia zostanie ustalony po zebraniu się grupy.

Miejsce szkoleniaCentrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku
ul.Złota 4
15-016 Białystok
RejestracjaZapisz się   wolne miejsca: 15


Powrót